Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking

Principalele facilități

  • 110 m²

Locație

    Situat la doar 9 minute de mers pe jos de Sinagoga Mare din București și de Teatrul Evreiesc de Stat, apartmentul Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti cu 3 dormitoare, oferă vedere spre grădină. Acest apartament de 110 m² o terasă, cu chicinetă.

    Printre atracțiile din zonă se numără Parcul Tineretului, la 2.9 km distanță, iar Teatrul Naţional București TNB se află la mică distanță de acest apartament spațios. Apartmentul Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking are o locație bună, la mai puțin 10 minute de mers pe jos de stația de metrou Piata Unirii 2. Cazarea este situat aproape de Piața Universității.

    Oaspeții vor găsi 1 baie apartamentul. Baia include, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie.

    Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking vă asigură mini-bucătărie cu un ceainic electric, filtru de cafea/ceai și ustensile de bucătărie. Acesta este situat la 3.3 km de la Bucharest North și 250 de metri de stația de autobuz Matei Basarab.

    Informații importante

    Check-in: de la 15:00 până la 23:00
    Check-out: de la 04:00 până la 11:00

    Opțiuni de cameră la Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti

    Oaspeții vor găsi 1 baie apartamentul. Baia include, de asemenea, un uscător de păr și prosoape de baie.

    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti Exterior foto
    Apartament cu trei dormitoare

    Dimensiune: 110 m²

    Tip de pat: 1 Pat king-size

    Mai multe informații +

    Locația Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti

    Atracții
    Restaurante excelente
    Transport

    Recenzii ale oaspeților despre Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti

    Aici puteți găsi recenzii verificate pe care utilizatorii noștri le-au postat pe acest site.

    Nu există comentarii încă :(

    Dacă ai stat la acest hotel, te rugăm să ne împărtășești experiența ta.

    Scrieți o recenzie

    Scrieți o recenzie

    Când ați călătorit?

    Punctul dumneavoastră de rating

    Foarte rău
    Excelent

    Datele dumneavoastră

    De unde ești?
    Vă mulțumesc! Vă mulțumim că v-ați făcut timp să ne împărtășiți experiența dumneavoastră. Recenzia dvs. va fi publicată în curând.

    Revizuirea nu a fost trimisă.

    Vă rugăm să încercați din nou.

    Hoteluri recomandate în România

    Întrebări frecvente

    • Ce suprafață are spațioasă Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking?
      Spațioasă Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking are o dimensiune de 110 de metri pătrați.
    Vă mulțumim pentru abonare
    Monedă
    • USD Dollar american
    • EUR Euro
    • GBP Liră serlină
    • AUD Dolar australian
    • CAD Dolar canadian
    • BRL Real brazilian
    • CNY Yuan renminbi
    • CZK Coroană cehă
    • DKK Coroană daneză
    • HKD Dolar din Hong Kong
    • ILS Sheqel nou israelian
    • JPY Yen japonez
    • MYR Ringgit malaezian
    • NZD Dolar neozeelandez
    • NOK Coronă norvegiană
    • PLN Zlot polonez
    • RON Leu românesc
    • RUB Rublă rusă
    • SAR Rial saudit
    • SGD Dolar singaporez
    • ZAR Rand sud-african
    • KRW Won sud-coreean
    • SEK Coroană svedeză
    • CHF Franc elvețian
    • TRY Liră turcească
    • UAH Hryvnia ukrainian
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Baht tailandez
    Selectați limba
    Verificați cele mai bune tarife disponibile
    Introduceți datele dvs. pentru a vedea prețurile
    Check-in
    Check-out
    Oaspeți
    2 guests

    Adulți:

    2

    Copii:

    0
    Walter Grand Suite With Balcony And Free Parking Bucureşti